Kõnepaketid

Kõikide pakettide tellimine Smart kõnekaardile käib mugavalt sõnumite abil. Lihtsalt vali baashinnale lisaks kõige sobivam kõnepakett ning saada vastav märksõna numbrile 95002. Paketi kehtivus on 30 päeva.

Paketi nimiSisaldabMärksõnaPaketi hind
SMART 2,99€ 1000 minutit igasse võrku + 100 SMSi igasse võrku 299 2,99 €
SMART 6,99€ 1000 minutit igasse võrku + 1000 SMSi igasse võrku + 2 GB 699 6,99 €

Paketi hind arvestatakse maha kõnekaardi kõneaja jäägist. Paketi aktiveerimisest teavitatakse SMSi teel. Hinnad on esitatud seisuga 7.03.2017 ning sisaldavad käibemaksu.

Kõnepakette saab kõige mugavamalt tellida Smardi iseteenindusest.

kõnePAKETTIDE TINGIMUSED

 • Kõnepakette saavad tellida kõik Smart kõnekaardi kasutajad (paketid ei kehti Tele2 ettemaksuga internetikaardi egaTele2 kõnekaardi kasutajatele).
 • Smart 2,99€ kõnepakett sisaldab sideteenust, mille kuutasu sisse arvestatakse 1000 minutit kõneaega Eesti mobiil- ja lauatelefoni võrkudesse (v.a eritariifsed võrgud ja numbrid) ning 100 SMS-i Eesti mobiilvõrkudesse (v.a eritariifsed numbrid). 
 • Smart 6,99€ kõnepakett sisaldab sideteenust, mille kuutasu sisse arvestatakse 1000 minutit kõneaega Eesti mobiil- ja lauatelefoni võrkudesse (v.a eritariifsed võrgud ja numbrid) 1000 SMS-i Eesti mobiilvõrkudesse (v.a eritariifsed numbrid) ning 2GB andmemahtu.
 • Smart kõnepaketid kehtivad 30 päeva jooksul peale tellimist või kuni ühikuid jätkub. Kõnepakettide kehtivuse või ühikute lõppedes jäävad kehtima baashinnad.
 • Kõnede kestvust mõõdetakse 60-sekundilise täpsusega (nt kõne kestvusega 25 sekundit võrdub 1 minutiga), liitsõnumite puhul võrdub iga sõnumi osa ühe ühikuga.
 • Korraga saab aktiivne olla ainult üks kõnepakett. Kui tellida mitu kõnepaketti järjest, siis paketiga kaasnevad ühikud uuendatakse, paketi kehtivus arvestatakse viimase tellimuse järgi.
  Näide: tellides järjest Smart 2,99€ ja seejärel Smart 6,99€, jääb ühikute lõpp-saldoks 1000 minutit, 1000 SMSi ja 2GB.Soodustus kestab 30 päeva, tellimuste hind kokku 9,98€.
 • Kõnepakettidele saab juurde aktiveerida internetipakette, rahvusvaheliste kõnede pakette, tudengi pakkumisi, laadimispaketti „Tele2 võrku tasuta“ või järelmaksu soodustust. Sel juhul kõnepakettide ja teiste pakettide soodustused kehtivad üksteisest sõltumata.
 • Kõnekaardil olevaid soodusühikuid ei vahetata rahaks.
 • Kõnepakettide soodustust ei saa kasutada välismaal. Teenuse kasutamisel välismaal toimub tasumine vastavalt roaming- ehk rändlusteenuse hinnakirjale. 
 • Ebamõistlikul kasutamisel on Tele2-l õigus kaart sulgeda.
 • Tellitud kõnepakettide puhul jäävad kehtima kõik Smart kõnekaardi ja Tele2 teenuste kasutamise tingimused.
 • Tele2-l on õigus muuta pakettide hinnakirja ja tingimusi, teavitades sellest kliente kodulehe http://www.smartkaart.ee/ vahendusel.

Sooduspaketi kehtivust saab kõige mugavamalt kontrollida Smart-i iseteenindusest.

Valides telefonist *245# ja tegutsedes vastavalt automaatsetele juhistele saab kontrollida nii saldojääki, sooduspaketi kehtivust kui ka ühikute jääki (päringu hind 0,05€).