Tele2 võrku tasuta

Hinnad kehtivad juhul, kui vanale kõnekaardile (kõnekaart on ostetud ja aktiveeritud enne 12.12.12) ei ole tellitud Smart baaspaketti ega Revolutsiooni baaspaketti ning on aktiveeritud vana tavatariif. Selleks, et rääkida palju odavamate hindadega, soovitame üle minna Smart baaspaketile millele on võimalik juurde tellida uusi supersoodsate hindadega kõne- ja interneti pakette.

Tutvu Smart baaspaketi hindadega siin. Uue baaspaketiga liitumiseks saada sõnum märksõnaga SMARTB numbrile 95002.

Paketi aktiveerimiseks lae pangakontolt või laadimiskaardiga 10 € või rohkem.

 • Helistad kogu Tele2 võrku: 499 000 numbrile TÄIESTI TASUTA – PIIRAMATULT! Kõnedele ei kehti kõnealustustasu ja minuteid saab 30 päeva jagu.
 • Telli juurde soodsad Rahvusvaheliste kõnede paketid ning räägi Euroopa või Venemaaga. Vaata kuidas tellida RV paketi siin.

LAADIMISPAKETI HINNAD

TeenusHind
Kõned kogu Tele2 võrku (sh. Smart kõnekaartidele) Tasuta
Kõneminut Eesti mobiilidele ja lauatelefonidele soodusajal 0,10 €/min
Kõneminut Eesti mobiilidele ja lauatelefonidele põhiajal 0,18 €/min
Mobiilne internet 0,04 € /MB
SMS Eesti mobiilvõrkudesse 0,05 €
MMS 0,26 €
Kõneaja jäägi päring *245# 0,05 €

Internetti on võimalik kasutada maksimaalse kiirusega, mis võrgus saadaval on. Kui soovid internetis soodsamalt surfata, vali endale sobilik interneti pakett.

Põhiaeg kehtib tööpäeviti kell 08.00-20.00. Soodusaeg kehtib tööpäeviti kell 20.00-08.00 ning nädalavahetustel ja riiklikel pühadel ööpäev läbi.

Kõneminut Top Connect, World Mobile ja Global Mobile Solutions mobiil-ja mittegeograafilistele numbritele ning Telefanti võrku maksab 0.75 € / min.

Välismaal helistamise hindadega tutvu siin.

 

KÕNED EESTIST VÄLISMAALE

TeenusHind
Kõned Euroopa ja Venemaale

 Tutvu rahvusvaheliste kõnede pakettidega

Kõned esimesse tsooni 0,60 € / min
Kõned teise tsooni 1,56 € / min

LAADIMISPAKETI TINGIMUSED

 • Laadimispaketti „Tele2 võrku tasuta" saavad aktiveerida kõik Smart kõnekaardi vana tavatariifi kasutajad. Laadimispaketti ei saa aktiveerida, kui kasutajal on tellitud Smart baaspakett või Revolutsiooni baaspakett. Samuti ei kehti laadimispakett Tele2 ettemaksuga internetikaardi ega Tele2 kõnekaardi kasutajatele.
 • Laadimispaketi aktiveerimisel saab kasutaja kuni 43200 minutit kõneaega Tele2 võrku.
 • Laadimispakett „Tele2 võrku tasuta" kehtib 30 päeva alates aktiveerivast laadimisest. Laadimispaketti kehtivuse lõppedes jäävad kehtima tavahinnad.
 • Kõnede kestvust mõõdetakse 60-sekundilise täpsusega (nt kõne kestvusega 25 sekundit võrdub 1 minutiga).
 • Laadides korduvalt 10 € või rohkem toimub minutite uuendamine ning paketi kehtivust arvutatakse viimasest laadimisajast.
 • Laadimispaketi „Tele2 võrku tasuta“ juurde saab tellida teisi pakette: Smart 2,99€, Smart 6,99€, internetipaketid, rahvusvaheliste kõnede paketid, tudengi pakkumised või järelmaksu soodustust. Sel juhul laadimispaketi ja teiste pakettide soodustused kehtivad üksteisest sõltumata.
 • Kõnekaardil olevaid soodusühikuid ei vahetata rahaks.
 • Laadimispaketi soodustust ei saa kasutada välismaal. Teenuse kasutamisel välismaal toimub tasumine vastavalt roaming- ehk rändlusteenuse hinnakirjale. 
 • Tellitud laadimispaketi puhul jäävad kehtima kõik Smart kõnekaardi ja Tele2 teenuste kasutamise tingimused.
 • Tele2-l on õigus muuta pakettide hinnakirja ja tingimusi, teavitades sellest kliente kodulehe http://www.smartkaart.ee/ vahendusel.

Hinnad on esitatud seisuga 07.03.2017 ning sisaldavad käibemaksu. Tutvu kõnekaardi kasutamise tingimustega siin.