Mis on Smart?

SMART KÕNEKAART

Smart stardikas

Smart on soodne 4G kõnekaart, mille stardika hind on vaid 0,95 €.

Stardikaga saab endiselt kaasa 0,95 € kõneaega ning 30-päevase interneti paketi 250 MB andmemahuga. Loe pakkumise tingimused allpool.

  • 0,04 € / kõneminut
  • 0,04 € / SMS
  • 0,09 € / MMS

Hinnad kehtivad ööpäevaringselt igasse Eesti tavatariifiga võrku, ei mingit kõnealustustasu!

  • Smart kõnekaart on 4G võimekusega
  • Smart kõnekaardiga on välismaal helistamine soodne 
  • Taskukohased hinnad helistades ka Eestist välismaale
  • Hea valik Tele2 kliendihinnaga telefone

Smart stardika saad osta lähimast Tele2 esindusest, Maxima poest, R-Kioskist, Eesti Postist, Circle K ja Olerex teenindusjaamadest ja kõikidest hästivarustatud poodidest üle Eesti.

Baashindadega tutvu siin.

SOODSAD KõNE- JA INTERNETIPAKETID

Smart kõnekaardile saad pakette iseteeninduses või sõnumite abil tellida. Näiteks, Smart 2,99€ kõnepaketi tellimisel saad kuuks ajaks 1000 kõneminutit ja 100 sõnumit igasse võrku. Kui soovid kasutada mobiilset internetti suuremas mahus, siis telli jällegi iseteeninduses või sõnumi abil omale kuuks ajaks ülisoodne 1GB interneti kuupakett. Lihtne ja mugav!

Kõnepakettide hindadega tutvu siin. Interneti pakettide kohta loe lisaks siin.

Sooduspakettide tellimiseks sisene Smart iseteenindusse või saada vastav märgusõna numbrile 95002.

 

ÜLEMINEK TELE2 KÕNEKAARDILT SMART KÕNEKAARDILE

Juhul kui soovid vahetada Tele2 kõnekaardi paketi Smart baaspaketiks, siis seda saad tellida iseteeninduses või saates SMS-i SMARTKAART lühinumbrile 95002. Paketi vahetus on tasuta. Üleminekul Smart kõnekaardiks tühistatakse eelnevalt kehtinud Tele2 kõnekaardi soodustused ning aktiveeritakse Smart baaspakett.

 

ÜLEMINEK SMART KÕNEKAARDILT TELE2 KÕNEKAARDILE

Soovi korral saavad Smart kõnekaardi kasutajad vahetada oma baaspaketi Tele2 kõnekaardiks. Paketi vahetus saad tellida iseteenindusest või saates SMS-i koodsõnaga TELE2KAART lühinumbrile 95002. Paketi vahetus maksab 4,95 €. Üleminekul Tele2 kõnekaardiks tühistatakse eelnevalt kehtinud Smart soodustused ja hinnakiri ning aktiveeritakse Tele2 kõnekaardi 4.95 € pakett, mis sisaldab 500 minutit, 500 SMS’i ning 2GB internetti 30 päevaks.