Smart piiramatu aasta lõpuni


Teeme pimedad õhtud valgemaks! Laadides kõneaega vähemalt 10 € eest saad terve kuu PIIRAMATULT rääkida ja netis surfata. Iga järgneva laadimisega summas 10 € või rohkem pikeneb tasuta periood 30 päevaks peale laadimist. Ja nii aasta lõpuni! 

Laetud raha jääb kõnekaardile ettemaksuks ja seda saad kasutada teiste teenuste jaoks.

Kampaania periood: 01.09 – 31.12.2017

Kui Sinu Smart stardikas on aktiveeritud enne kampaania perioodi, kuid soovid ka piiramatult rääkida ja 4G internetis surfata, saada SMS koodsõnaga PIIRAMATU lühinumbrile 95002 ning seejärel laadi vähemalt 10 € iga 30 päeva järel. SMS-i tuleb saata ainult üks kord. SMS-i saatmisega vahetad oma vana baaspaketi Smart baaspaketiks. 

Soodustus aktiveerub peale raha laekumist ja sellest teavitatakse sõnumiga. 

Kampaania tingimused:

 • Kampaania kehtib kõikidele klientidele, kes kampaania perioodi jooksul aktiveerivad Smart kõnekaardi või liituvad oma kehtiva Smart kõnekaardi numbriga kampaaniaga SMS-i teel ning seejärel laadivad sellele numbrile kõneaega summas alates 10 € (edaspidi Osalejad). Kampaania ei kehti Tele2 kõnekaardi, Internetikaardi ega tasuta stardika kasutajatele.
 • Kampaania raames saavad Osalejad 30 päeva jooksul peale laadimist piiramatult rääkida Eesti tavatariifiga võrkudes (kõned Tele2, Telia, Elisa mobiil- ja lauatelefoni numbritele ja Smart kõnekaardi numbritele) ning kasutada 4G kiirusega interneti (edaspidi Soodustus). Iga järgneva kõneaja laadimisega kampaania perioodi jooksul Osaleja kaardile summas alates 10 € pikeneb Soodustuse kehtivus laadimispäevast järgneva 30 päeva võrra. 
 • Laadimist tuleb teostada rahakaardiga (sh e-voucherid, kraapekaardid ja laadimine Tele2 esinduses) või panga kaudu (internetipank või ATM). Laadides kõneaega mobiiltelefonilt Soodustus ei rakendu.
 • Tele2 eeldab klientide poolt kõnekaardi mõistlikku kasutamist, mille kohaselt klient kasutab temale väljastatud SIM-kaarti eesmärgipäraselt üksnes Tele2 poolt pakutavate sideteenuste tavapärases mahus tarbimiseks, ei sega teisi sideteenuste kasutajaid ega tekita häireid Tele2 võrgus. Kampaania Soodustust pole lubatud kasutada telekommunikatsiooniteenuse vahendamiseks kolmandatele isikutele. Kliendi poolt kõnekaardi ebamõistlikul kasutamisel on Tele2-l õigus kaart sulgeda.
 • Liitudes kampaaniaga SMS-i teel, vahetub Smart kõnekaardi vana hinnaplaan Smart baashinnaks.
 • Soodustus ei kehti koos Smart kõnepakettidega Smart 2,99€ ja Smart 6,99€. Aktiveerides need pakkumised järjest, jääb kehtima ainult viimasena aktiveeritud pakkumise soodustust.
 • Kampaaniaga koos saab kasutada internetipakette, rahvusvaheliste kõnede pakette, tudengi pakkumisi, laadimispaketti „Tele2 võrku tasuta“ või järelmaksu soodustust. Sel juhul kõnepakettide ja teiste pakettide soodustused kehtivad üksteisest sõltumata.
 • Kõnekaardil olevaid soodusühikuid ei vahetata rahaks.
 • Kampaania Soodustust ei saa kasutada välismaal. Teenuse kasutamisel välismaal toimub tasumine vastavalt roaming- ehk rändlusteenuse hinnakirjale. 
 • Kampaania aktiveerimisel vanade Smart hinnaplaanide kaartidega muutub kõnekaardi tariif Smart baastariifiks. 
 • Soodustuse kehtivuse lõppedes jääb kehtima Smart baaspaketi hind. 
 • Muudele tarbitavatele teenustele kehtivad Smart kõnekaardi hinnakirjajärgsed hinnad ning Smart kõnekaardi ja Tele2 teenuste kasutamise tingimused.
 • Tele2-l on õigus muuta pakettide hinnakirja ja tingimusi, teavitades sellest kliente kodulehe http://www.smartkaart.ee/ vahendusel.

Sooduspaketi kehtivust saab kõige mugavamalt kontrollida Smart-i iseteenindusest.

Valides telefonist *245# ja tegutsedes vastavalt automaatsetele juhistele saab kontrollida nii saldojääki, sooduspaketi kehtivust kui ka ühikute jääki (päringu hind 0,05€).