Otse kümnesse!

Smart otse kümnesse! Just nüüd on õige aeg aktiveerida Smart stardikas! Sest laadides kaardile kõneaega vähemalt 10 € eest, saad lisaks 30 päevaks 10 GB megakiiret internetti ning PIIRAMATULT kõnesid ja SMSe Eestis kasutamiseks. Iga järgneva laadimisega summas 10 € või rohkem, pikeneb tasuta periood taas 30 päevaks. Ja nii augusti lõpuni!

Laetud raha jääb kõnekaardile ettemaksuks ja seda saad kasutada vastavalt oma soovile teiste teenuste jaoks. 

 

Kampaania periood: 01.05 – 31.08.2018

 

Soodustus aktiveerub kuni 5 minuti jooksul peale raha laekumist ja sellest teavitatakse SMSga.

 

Kampaania tingimused

 • Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud käesolevate tingimustega ning kampaania reklaamis ja lisamaterjalides sätestatud tingimustega, mis on kampaanias osalejale kohustuslikud. Kampaania korraldajaks on Tele2 Eesti AS.
 • Kampaania kehtib kõikidele klientidele, kes kampaania perioodi laadivad Smart kõnekaardi numbrile kõneaega summas alates 10 € (edaspidi Osalejad). Kampaania ei kehti Tele2 kõnekaardi, Internetikaardi ega tasuta stardika kasutajatele.
 • Kampaania raames saavad Osalejad 30 päeva jooksul peale laadimist piiramatult rääkida Eesti tavatariifiga võrkudes (kõned Tele2, Telia, Elisa mobiil- ja lauatelefoni numbritele ja Smart kõnekaardi numbritele), saata SMS-e Eesti tavatariifiga võrkudesse (SMS-d Tele2, Telia, Elisa mobiiltelefoni ja Smart kõnekaardi numbritele) ning kasutada 10 GB internetti 4G kiirusega (edaspidi Soodustus). Iga järgneva kõneaja laadimisega kampaania perioodi jooksul Osaleja kaardile summas alates 10 € pikeneb Soodustuse kehtivus laadimispäevast järgneva 30 päeva võrra. 
 • Laadimist tuleb teostada rahakaardiga (sh e-voucherid, kraapekaardid ja laadimine Tele2 esinduses) või panga kaudu (internetipank või ATM). Laadides kõneaega mobiiltelefonilt Soodustus ei rakendu.
 • Tele2 eeldab klientide poolt kõnekaardi mõistlikku kasutamist, mille kohaselt klient kasutab temale väljastatud SIM-kaarti eesmärgipäraselt üksnes Tele2 poolt pakutavate sideteenuste tavapärases mahus tarbimiseks, ei sega teisi sideteenuste kasutajaid ega tekita häireid Tele2 võrgus. Kampaania Soodustust pole lubatud kasutada telekommunikatsiooniteenuse vahendamiseks kolmandatele isikutele. Kliendi poolt kõnekaardi ebamõistlikul kasutamisel on Tele2-l õigus kaart sulgeda.
 • Soodustus ei kehti koos Smart kõnepakettidega Smart 2,99 €, Smart 6,99 €, Smart 9,99 € ja Smart tudengi kõnede paketiga. Aktiveerides need pakkumised järjest, jääb kehtima ainult viimasena aktiveeritud pakkumise soodustus.
 • Kampaaniaga koos saab kasutada internetipakette, rahvusvaheliste kõnede pakette, Smart tudengi interneti pakkumist või laadimispaketti „Tele2 võrku tasuta“. Sel juhul kõnepakettide ja teiste pakettide soodustused kehtivad üksteisest sõltumata.
 • Kõnekaardil olevaid soodusühikuid ei vahetata rahaks.
 • Kampaania Soodustust ei saa kasutada välismaal. Teenuse kasutamisel välismaal toimub tasumine vastavalt roaming- ehk rändlusteenuse hinnakirjale.  
 • Soodustuse kehtivuse lõppedes jääb kehtima Smart baaspaketi hind. 
 • Muudele tarbitavatele teenustele kehtivad Smart kõnekaardi hinnakirjajärgsed hinnad ning Smart kõnekaardi ja Tele2 teenuste kasutamise tingimused.
 • Tele2-l on õigus muuta pakettide hinnakirja ja tingimusi, teavitades sellest kliente kodulehe http://www.smartkaart.ee vahendusel. 

Sooduspaketi kehtivust saab kõige mugavamalt kontrollida Smart-i iseteenindusest.

Valides telefonist *245# ja tegutsedes vastavalt automaatsetele juhistele saab kontrollida nii saldojääki, sooduspaketi kehtivust kui ka ühikute jääki (päringu hind 0,05€).